BÄNK. Mässing.

BÄNK. Mässing.
4203458. BÄNK. Mässing.

Längd ca 120 cm.
Bredd ca 42 cm.
Höjd ca 39 cm.

Bruksslitage, repor samt viss oxidering.

Gör en kostnadsfri värdering!
4203458. BÄNK. Mässing.

Längd ca 120 cm.
Bredd ca 42 cm.
Höjd ca 39 cm.

Antal besök: 287