TVÅ FIGURINER, ENGELSKA HUNDAR, PORSLIN.

4203291. TVÅ FIGURINER, ENGELSKA HUNDAR, PORSLIN.

S.k Risgrynspudlar, höjd 21cm.

Mindre bruksslitage. Glasyrkrackelering. En tass med nötning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 218