DAMSKRIVBORD, sent 1800-tal.

DAMSKRIVBORD, sent 1800-tal.
420297. DAMSKRIVBORD, sent 1800-tal.

Valnöt. Uppsats med hylla. Infälld skinnklädd skrivskiva. Skuren dekor. Två lådor. Längd 88. Bredd 58. Höjd 105 cm.

Slitage. Torrsprickor. Mindre lagning i skiva.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 973