VAS. Kina, porslin, underglasyrblått.

4202920. VAS. Kina, porslin, underglasyrblått.

Höjd ca 38 cm.

Bruksslitage, tillverkningsdefekter ställvist mindre avsaknad glasyr, mynning möjligt nagg eller defekt från tillverkningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 38 cm.

Antal besök: 400