CANAPÉ, Karl-Johan, 1800-talets första hälft.

420284. CANAPÉ, Karl-Johan, 1800-talets första hälft.

Fanerad med lövträ. Fast stoppad rygg och sits. Fotavslutningar med tassar. Längd 165. Bredd 66. Höjd 98 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 440