NILS KÖLARE. Komposition, färglitografi nr 1/4 EA, signerad N Kölare.

420250. NILS KÖLARE. Komposition, färglitografi nr 1/4 EA, signerad N Kölare.

45x37 cm.

Nils Kölare (1930–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

45x37 cm.

Nils Kölare (1930–2007)

Antal besök: 914