BYRÅ, Engelsk stil, 1900-tal.

BYRÅ, Engelsk stil, 1900-tal.
4202348. BYRÅ, Engelsk stil, 1900-tal.

Höjd: 67 cm.
Bredd: 46 cm.
Djup: 29 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 67 cm.
Bredd: 46 cm.
Djup: 29 cm.

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 316