ROY FRIBERG. Litografi, signerad samt daterad 132/300.

420218. ROY FRIBERG. Litografi, signerad samt daterad 132/300.

Bildyta 44 x 57 cm.

Smärre slitage, några mindre repor samt ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 44 x 57 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 332