VAS, keramik, Paula von Freymann, unikat, Gustavsbergs Studio, signerad.

420183. VAS, keramik, Paula von Freymann, unikat, Gustavsbergs Studio, signerad.

Dekor i relief, stämplad i dekoren samt på undersidan. Glasyr i blå nyanser. Höjd 19,7 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 818