SPARBÖSSA, metall, 18/1900-tal.

420127. SPARBÖSSA, metall, 18/1900-tal.

Med rörlig arm.

Höjd 20 cm.
Bredd 14 cm.

Färgbortfall, lagning under högra armen, silverfärgad bottendel.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med rörlig arm.

Höjd 20 cm.
Bredd 14 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 661