FLEISCHMANN diesellok 1340 vinröd.

420097. FLEISCHMANN diesellok 1340 vinröd.

H0 likström.

Slitage och smärre skador. Fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

H0 likström.

Antal besök: 2 290