Auktionshuset Kolonn
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, Kateha, ca 230 x165 cm, 2000-tal.
420086. MATTA, Kateha, ca 230 x165 cm, 2000-tal.
Ljusgrön.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ljusgrön.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
609