BURBERRY, handväska.

BURBERRY, handväska.
4200460. BURBERRY, handväska.

I rött lackat läder, delvis quiltad, nitar och spännen i svärtad metall, fodrad i svartrutig textil, invändigt med fack, märkt "Burberry", mått ca 30x19x3cm.

Bruksslitage, repor.

Tema

April Chic Auction

Gör en kostnadsfri värdering!
4200460. BURBERRY, handväska.

Bruksslitage, repor.

Tema

April Chic Auction

Antal besök: 468