I rött lackat läder, delvis quiltad, nitar och spännen i svärtad metall, fodrad i svartrutig textil, invändigt med fack, märkt "Burberry", mått ca 30x19x3cm.
Bruksslitage, repor.
Bruksslitage, repor.