Ej startad vid katalogiseringstillfället.
Bruksslitage med skador.
Plastkåpor gulnade.
Motor går runt.
Har stått still en längre tid, översyn/service krävs.
Bruksslitage med skador.
Plastkåpor gulnade.
Motor går runt.