GOLVUR, 1700-tal.

GOLVUR, 1700-tal.
4200357. GOLVUR, 1700-tal.

Höjd ca 227 cm.

Åldersrelaterat slitage och skador. Senare bemålning med färgbortfall.
2 pendlar samt 2 lod medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!
4200357. GOLVUR, 1700-tal.

Höjd ca 227 cm.

Antal besök: 322