STEIFF NALLE; 1900-tal.

STEIFF NALLE; 1900-tal.
420030. STEIFF NALLE; 1900-tal.

Höjd ca 21 cm.

Omfattande slitage och skador, lagad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 21 cm.

Antal besök: 1 604