NATTDUKSBORD, 1 par, teak.

NATTDUKSBORD, 1 par, teak.
420013. NATTDUKSBORD, 1 par, teak.

Längd 52cm
Bredd 31cm
Höjd 51cm.

Slitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 52cm
Bredd 31cm
Höjd 51cm.

Slitage, repor & märken.

Antal besök: 721