KÄPP, Silver, K.G.M.G.AB.

KÄPP, Silver, K.G.M.G.AB.
4200048. KÄPP, Silver, K.G.M.G.AB.

Längd 89 cm
Stämplad KGMGAB, kattfot, S, Uppsala, Z7.

Bruksslitage, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 89 cm

Bruksslitage, gravyr.

Antal besök: 149