JOHN KÖRNER (DANMARK, FÖDD 1967). "Casper", ur serien "War Problems", 2009, etsning, oramat blad.

4199948. JOHN KÖRNER (DANMARK, FÖDD 1967). "Casper", ur serien "War Problems", 2009, etsning, oramat blad.

Signerad John Körner, numrerad 30/35, 30x40 cm, bladmått ca 39x54 cm.

Tema

John Körner

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

John Körner

Antal besök: 179