SÅSKANNA samt FAT, 2 delar, keramik, bland annat Arthur Percy Gefle.

419991. SÅSKANNA samt FAT, 2 delar, keramik, bland annat Arthur Percy Gefle.

Såskanna, fisk
Längd 16 cm

Fat
Längd 36 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Såskanna med krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Såskanna, fisk
Längd 16 cm

Fat
Längd 36 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Såskanna med krackeleringar.

Antal besök: 725