GOLVUR, England, 1800-tal.

GOLVUR, England, 1800-tal.
419968. GOLVUR, England, 1800-tal.

Höjd ca 213 cm.
Lod och pendel finns.

Slitage, märken, repor, skador. Renoverat / kompletterat. Maskstunget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 213 cm.
Lod och pendel finns.

Antal besök: 1 119