PETER DEWOON. serigrafi, "Sten II", signerad & numrerad 1/3.

4199609. PETER DEWOON. serigrafi, "Sten II", signerad & numrerad 1/3.

Bildmått ca 29 x 20 cm.
Rammått ca 49,5 x 40 cm.

Ytsmuts. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått ca 29 x 20 cm.
Rammått ca 49,5 x 40 cm.

Antal besök: 195