FIGURIN, porslin, kvinnlig musikant, Rosenthal, 1900-tal.

419907. FIGURIN, porslin, kvinnlig musikant, Rosenthal, 1900-tal.

Höjd 40 cm.

Smärre slitage samt 2 av stämskruvarna av.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 40 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 806