MAX WALTER SVANBERG. "Visionen vecklar ut sitt landskap". Färglitografi. Signerad Max Walter S och daterad -58. Provtryck 1/25.

41990. MAX WALTER SVANBERG. "Visionen vecklar ut sitt landskap". Färglitografi. Signerad Max Walter S och daterad -58. Provtryck 1/25.

47x39 cm.

Något gulnad.

Max Walter Svanberg (1912–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

47x39 cm.

Något gulnad.

Antal besök: 2 507