KANNOR för nattvard, 2st, silver, troligen Frankrike 1800-tal. Vikt ca 313 gram.

41988. KANNOR för nattvard, 2st, silver, troligen Frankrike 1800-tal. Vikt ca 313 gram.

Latinsk text. Otydliga stämplar.
Höjd 16 cm.

Slitage. Bucklor. Estaka sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16 cm.

Antal besök: 1 273