VASER, 4 stycken. silver, orientaliskt, 1900-talets början, 631 gram.

419886. VASER, 4 stycken. silver, orientaliskt, 1900-talets början, 631 gram.

Höjd 8,5 - 12 cm.

Ålder och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8,5 - 12 cm.

Ålder och bruksslitage.

Antal besök: 396