EMIL LINDGREN. Flicka med mjölkspann. Olja på duk, signerad och daterad 1928.

419855. EMIL LINDGREN. Flicka med mjölkspann. Olja på duk, signerad och daterad 1928.

88,5 x 66 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

88,5 x 66 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 3 269