ALADÅBFORM, 2 delar, Höganäs. 1900-talets första hälft.

419847. ALADÅBFORM, 2 delar, Höganäs. 1900-talets första hälft.

I form av fisk. Längd 19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

I form av fisk. Längd 19 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 606