KAFFESERVIS, 29 delar, Hackefors, 1900-tal.

419838. KAFFESERVIS, 29 delar, Hackefors, 1900-tal.

15 kaffekoppar med fat, 12 assietter, gräddkanna och sockerskål.

Obetydligt bruksslitage. Något mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 408