JOSÉ Mª MASCORT. Kustutsikt.

JOSÉ Mª MASCORT. Kustutsikt.
4198306. JOSÉ Mª MASCORT. Kustutsikt.

Olja på duk.
Signerad och daterad 1933
32x41 cm.

Åldrad lack. Inramat och målat trä och stuckatur.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk.
Signerad och daterad 1933
32x41 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 307