BORD och 6 STOLAR, stolarna gustavianska, 1800-tal.

419817. BORD och 6 STOLAR, stolarna gustavianska, 1800-tal.

vitmålat, bordets diameter 118 cm + 1 iläggskiva 60 cm.

Slitage, senare bemålat, delvis skadat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 459