SIDEBOARD, teak / jakaranda, 1940/50-tal.

4197938. SIDEBOARD, teak / jakaranda, 1940/50-tal.

Tre dörrar samt låda.
Höjd 110 cm.
Bredd 155 cm.
Djup 43,5 cm.

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Märken, repor, fläckar.
Mindre fanérskada på gavel.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tre dörrar samt låda.
Höjd 110 cm.
Bredd 155 cm.
Djup 43,5 cm.

Märken, repor, fläckar.
Mindre fanérskada på gavel.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 577