4197938. SIDEBOARD, teak / jakaranda, 1940/50-tal.
Tre dörrar samt låda.
Höjd 110 cm.
Bredd 155 cm.
Djup 43,5 cm.
CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.
Märken, repor, fläckar.
Mindre fanérskada på gavel.
Nyckel/nycklar finns.