GUCCI, "Jackie", handväska.

GUCCI, "Jackie", handväska.
4197925. GUCCI, "Jackie", handväska.

I svart skinn, spännen i oxiderad metall, fodrad i svart textil, invändigt med en dragkedjeförsedd ficka, märkt "Gucci made in Italy", mått ca 38x26x5cm.

Bruksslitage, repor, släppt foder i söm.

Tema

April Chic Auction

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

April Chic Auction

Antal besök: 867