LANTERNOR, 2 st. Bland annat J.C Larsen & Co, Stockholm. 1900-talets första hälft.

419786. LANTERNOR, 2 st. Bland annat J.C Larsen & Co, Stockholm. 1900-talets första hälft.

Höjd 33-35.5 cm. Bemålade i grönt.

Bruks- och åldersrelaterat slitage. Ett glas med spricka. Invändiga delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 712