TRÄDGÅRDSSOFFA, trä/metall.

TRÄDGÅRDSSOFFA, trä/metall.
4197591. TRÄDGÅRDSSOFFA, trä/metall.

Höjd ca 67 cm
Bredd ca 122 cm
Djup ca 47 cm
Sitthöjd ca 38 cm.

repor, märken, nött, naturligt slitage.

Tema

Marmorbruket

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 67 cm
Bredd ca 122 cm
Djup ca 47 cm
Sitthöjd ca 38 cm.

Tema

Marmorbruket

Antal besök: 463