VINKOPPAR, 3 st, Kina.

VINKOPPAR, 3 st, Kina.
419737. VINKOPPAR, 3 st, Kina.

Bruna med blåvit insida. Höjd 5 cm. Diameter 7,5 cm.

Bruksslitage, obetydliga nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 614