TSUBA, Japan, Edoperioden, 1603-1867.

4197366. TSUBA, Japan, Edoperioden, 1603-1867.

Brons samt förgylld. Dekor av figurscen. 10.5 x 10 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 366