ROLF PALM. SKÅL, stengods, signerad Palm Mölle 1970.

419651. ROLF PALM. SKÅL, stengods, signerad Palm Mölle 1970.

Höjd ca 12 cm, diameter ca 34 cm.

Bruksskick.

Rolf Palm (1930–2018)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Rolf Palm (1930–2018)

Antal besök: 1 066