SYMASKINER, 2 st. Tyskland, 1800 samt 1900-tal.

419618. SYMASKINER, 2 st. Tyskland, 1800 samt 1900-tal.

I trälåda. Stor symaskin längd 26, bredd 20, höjd 20 cm
Liten symaskin längd 14, bredd 6, höjd 13 cm.

Bruksslitage samt ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 277