OKÄND KONSTNÄR. Figurscen, olja på panå, signerad och daterad, 1800 tal.

41957. OKÄND KONSTNÄR. Figurscen, olja på panå, signerad och daterad, 1800 tal.

42 x 30 cm
Joh : Hayber inventit pinxit 1821 eller 1891.

Slitage/färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 30 cm

Slitage/färgbortfall.

Antal besök: 1 093