RING, 18K guld och onyx, kattfotstämplad.

4195732. RING, 18K guld och onyx, kattfotstämplad.

Storlek ca 18,75/62. Vikt 3,0 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 269