SERVISDELAR, 32 delar, porslin, "Vinranka", Arthur Percy, Gefle.

419568. SERVISDELAR, 32 delar, porslin, "Vinranka", Arthur Percy, Gefle.

6 mattallrikar, 6 djupa tallrikar, 8 assietter, 6 tekoppar med fat, såsskål, 2 uppläggningsfat, 1 skål, gräddkanna och sockerskål.

Bruksslitage. Några delar missfärgade. Något nagg och krackelyr kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 652