FIOL I FODRAL, Nils Lekander, Stockholm 1947.

419513. FIOL I FODRAL, Nils Lekander, Stockholm 1947.

Längd 60 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 60 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 1 968