ANDERS ÖSTERLIN. Färgserigrafier, 2 st, signerade och numrerade 74/100 respektive XXIX/L.

419483. ANDERS ÖSTERLIN. Färgserigrafier, 2 st, signerade och numrerade 74/100 respektive XXIX/L.

Motivens mått 74,5 x 59,5 cm.

Ej examinerade ur ramar.

Anders Österlin (1926–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

Motivens mått 74,5 x 59,5 cm.

Ej examinerade ur ramar.

Anders Österlin (1926–2011)

Antal besök: 641