SKÅLFAT, tenn. Firma Svenskt Tenn, 1956.

41948. SKÅLFAT, tenn. Firma Svenskt Tenn, 1956.

Längd 24,5, bredd 19, höjd ca 6 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 1 134