VITRINSKÅP, "Undantaget", Carl Malmsten.

419475. VITRINSKÅP, "Undantaget", Carl Malmsten.

Längd 96, bredd 36, höjd 176 cm.

Bruksslitage. Enstaka märken och repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 448