VAS, nysilver, jugend, GAB, 1900-talets början.

419469. VAS, nysilver, jugend, GAB, 1900-talets början.

Dekor av blommor och bladverk. Insats av glas. Höjd 51 cm.

Ytskikt med slitage. Någon buckla. Insats med två mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 199