WALDEMAR BERNHARD. Motiv från Skåne och Småland, 5 träsnitt, signerad W. Bernhard.

419464. WALDEMAR BERNHARD. Motiv från Skåne och Småland, 5 träsnitt, signerad W. Bernhard.

Ramstorlekar 34 x 27 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramstorlekar 34 x 27 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 948