MATEO BALASCH MATEU. Stilleben.

4194381. MATEO BALASCH MATEU. Stilleben.

Olja på duk fäst på kartong
Signerad
40x61 cm.

Små fel och ytsmuts. Ram i gjutet och målat trä.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk fäst på kartong
Signerad
40x61 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Zona Marcos - D
Antal besök: 250