Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
ELKE LEISCHEN ANDERSSON. Komposition med and, färglitografi, signerad ELA och numrerad 62/125.
419435. ELKE LEISCHEN ANDERSSON. Komposition med and, färglitografi, signerad ELA och numrerad 62/125.
28x17 cm
Oramad.
Ojämna kanter.
Gör en kostnadsfri värdering!
28x17 cm
Oramad.
Ojämna kanter.
Garpenhus Auktioner
633